Główny kosponsor Operacji Dzika Ameryka: DHL – firma z pasją!

Wspierają ludzi z pasją. To zaszczyt znaleźć się wśród nich i zostać uznanym przez firmę o światowym zasięgu. Dlatego bardzo się cieszę na współpracę z DHL i jestem pewna, że będzie ona owocna. Gorąco dziękuję za pomoc i okazane zaufanie.

DHL –  światowa firma logistyczna

DHL Express, należący do grupy DHL, jest światowym liderem na rynku międzynarodowych ekspresowych przesyłek lotniczych. Firma powstała w 1969 roku a jej nazwę utworzyły pierwsze litery nazwisk założycieli: Adrian Dalsey, Larry Hillblom, Robert Lynn. Dziś światowa sieć to 220 krajów i terytoriów zależnych, 3 globalne centra przeładunkowe (Hong Kong, Cincinnati – USA, Lipsk – Niemcy), 4 tyś biur, terminali i sortowni, 34 tyś punktów obsługi klienta, 29,5 tyś pojazdów, 260 samolotów i ponad 500 lotnisk. 100 tyś. pracowników pracuje na rzecz 2,6 mln klientów na całym świecie. Tylko w 2011 roku firma dostarczyła 468 mln przesyłek. Na światowych rynkach DHL Express wyróżnia się wysoką jakością obsługi świadczoną przez wyszkolonych i profesjonalnych pracowników.

DHL przyjmuje zasady odpowiedzialności społecznej przez działania na rzecz ochrony klimatu (GoGreen), pomoc logistyczną w czasie katastrof i klęsk żywiołowych (GoHelp) oraz edukację (GoTeach). Jest globalnym partnerem logistycznym Fomuły 1, Fashion Week, Volvo Ocean Race, Gewandhaus Orchester i Manchester United.

www.dhl.com.pl

1 komentarz (+add yours?)

  1. CPABEYOND
    Sier 25, 2012 @ 07:25:47

    Thankfulness to my father who shared with me on the topic of this blog, this weblog is truly remarkable.

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: