Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl to pierwszy w Polsce kantor internetowy, który umożliwia wymianę 14 walut po bardzo atrakcyjnych kursach.

Oferta kantoru zawiera trzy systemy transakcyjne oraz szereg narzędzi wspomagających wymianę walut. Transakcje można zawierać 24h na dobę, 7 dni w tygodniu i realizować je za pomocą przelewów internetowych z dowolnego banku.

Z oferty kantoru korzystać może każdy, zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. W odpowiedzi na ich oczekiwania, Cinkciarz.pl otworzył rachunki w dwudziestu ośmiu bankach. Dzięki temu klienci mogą korzystać z ekspresowych i darmowych przelewów walutowych.

Dla Klientów dostępna jest infolinia, czyli gwarancja szybkiej i kompleksowej obsługi w zakresie informacji handlowej i technicznej. Dzwoniąc pod wskazane w portalu numery telefonów, otrzymamy informacje o aktualnych kursach walut i funkcjach serwisu. Możemy również liczyć na pomoc w obsłudze serwisu oraz zapytać o stan realizowanej transakcji. Warto podkreślić, że Klient ma możliwość bycia obsłużonym przez tego samego konsultanta od początku do końca sprawy.

Zespół Cinkciarz.pl stale pracuje nad usprawnieniem procesu wymiany walut on-line, wygodą klientów oraz poprawą czasu realizacji transakcji. Cały czas poszerza wachlarz usług. Rozbudowuje serwis transakcyjny gwarantujący bezpieczeństwo, przejrzystość zasad i rozliczeń oraz atrakcyjne ceny walut.

logoo

Cinkciarz.pl już po raz trzeci sponsoruje moją wprawę do świata dzikich zwierząt. To dla mnie zaszczyt i wielka radość nawiązać stałą współpracę  z taką firmą. Jestem ogromnie wdzięczna za umożliwienie mi spełniania życiowych marzeń i niesienia pomocy dzikim zwierzętom. Cinkciarz.pl podarował mi również walutową kartę płatniczą, którą zawsze mam ze sobą podczas każdej podróży i która niejednokrotnie bardzo mi się przydała. Jeszcze raz gorąco dziękuję!

1 komentarz (+add yours?)

  1. Trackback: Operacja Dzika Afryka – odsłona II | project- wildlife

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: